Atletické dopoledne s ABB a MŠ Korálek

Dne 30. května jsme se na atletickém stadionu Dukla zúčastnili posledního tréninku, který pro nás připravila Atletika Bez Bariér. Tentokrát se k nám přidali i naši kamarádi z Korálku. Pro většinu z nich to bylo první setkání s atletickým stadionem a velký zážitek. Společné sportování dětem i žákům přineslo hodně radosti. Vzájemně si fandili a podporovali se ve svých výkonech. Za slunečného počasí změřili své síly v tradičních disciplínách: v hodu míčkem, dálce a v běhu na 60 a 400 metrů. Odměnou jim pak byl nejen diplom a malá sladkost, ale i spokojený úsměv na tváři.

Mgr. Pavla Bišková

tn_obrazek_19746.jpg