Čas květů a květin

V květnu se naše družinka konečně dočkala slunečného počasí a hned v prvním květnovém týdnu si děti zasportovaly a plnily zajímavé úkoly během sportovního dne, který pro nás připravili studenti z Prahy. Den Země jsme si také moc užili a venku jsme si i zazpívali během hudebního kroužku. Čas květů a květin dle Celoroční hry nás inspiroval ke květinovému tvoření. Márinka vyrobila krásnou růži z kinetického písku a ostatní děti bavilo malování pampelišek a vlčích máků. Vznikly moc hezké obrázky, které použijeme k závěrečnému vyhodnocení výtvarných prací. A teď už se těšíme na poslední školní měsíc, který je před námi .

tn_obrazek_19712.jpg

tn_obrazek_19711.jpg