Čas pro les

Z posledního měsíce ve školním roce máme spoustu aktivit, tvoření a zážitků. Hned začátkem června se slavil Den dětí v naší tělocvičně s překážkovou dráhou, zábavnými úkoly, hudbou a tombolou. Při vyhodnocování měsíčních jazykolamů se vždycky pořádně zasmějeme. Zahradní slavnost byla také skvělá a děti tu (i kromě dalšího) malovaly na kamínky. Podle Celoroční hry byl ústředním tématem les a vše kolem něj. Márinka je moc šikovná a z kinetického písku vymodelovala veverku. Konec měsíce byl úplně nejlepší, protože nás čekal skvěle strávený den v aquacentru a nezapomenutelná Pyžamová párty.  A teď už hurá na prázdniny!

tn_obrazek_19891.jpg

tn_obrazek_19890.jpg