Červen ve třídě ZŠ I.

Poslední měsíc ve školním roce jsme strávili pohodově. Vše, co jsme se měli naučit, jsme se naučili a tak jsme si užívali různé akce a aktivity. Velkou událostí na začátku měsíce byl atletický parapohár. Naše družstvo se umístilo na krásném 19. místě. Se svými rodiči jsme strávili odpoledne na zahradní slavnosti. Největším zážitkem však pro nás byl celodenní výlet do přírodního parku Mirakulum. Užili jsme si cestu vlakem, atrakce, dobré jídlo a vodní svět.  A protože vodu máme rádi, v posledním týdnu jsme ještě navštívili letní pláž v pardubickém Aquacentru. Poslední školní den jsme si rozdali vysvědčení, na které jsme velmi pyšní. Udělali jsme kus práce a ze všech se stali čtenáři. Jsme bezva parta a paní učitelka je na nás hrdá.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana

tn_obrazek_19936.jpg