Červen ve třídě ZŠS V.

Červen jsme přivítali učením venku, které nás moc bavilo. V rámci projektového dne Multikulturní výchova jsme se věnovali Turecku. Hledali jsme hlavní město, zajímavosti a také jsme si udělali tortilly plněné kebabem, které se nám moc povedly. Zúčastnili jsem se Netradičního čtyřboje, kde se nám moc dařilo. I letos jsme vyrazili na akci Námořnické dopoledne na loď Otava. Před začátkem prázdnin jsme ještě stihli nácvik OČMU – chování v krizových situacích. Už se moc těšíme na prázdniny.
Mgr. Kateřina Valouchová

tn_obrazek_19879.jpg