Duben v třetí praktické byl plný akcí

V dubnu už na nás začalo vykukovat sluníčko a to nás táhlo na jarní procházky. Na nich jsme poctivě sbírali oblé kamínky, na které jsme chtěli malovat. V prvním týdnu jsme ve škole slavnostně otevřeli IC pro žáky a ve druhém týdnu jsme zde pod vedením p. uč. Míši Spurné pořádali Setkání praktických škol dvouletých, kde naši třídu skvěle reprezentovala Barča. Hned následující den vyjela naše Natálka s týmem p. uč. Středové do Olomouce na kuchařskou soutěž. A zde vyhráli! To bylo štěstí! Jejich vítězství jsme patřičně oslavili. Ke konci dubna jsme již tradičně zavítali na Atletiku bez bariér, kde jsme vybojovali první diplomy.

Mgr. Petra Svašková

tn_obrazek_19615.jpg