Krtek volá prázdniny

V červnu děti zažily spoustu společných aktivit: Den dětí si užily formou her, soutěží a odměn. Při projektovém dni „ Co se děje v trávě „ pozorovaly broučky, motýly a učily se je pojmenovat. V„ Letní dílně „ si vyráběly lodičky, kytičky, broučky i motýlky. Nejkrásnější byla „Zahradní slavnost Spolu bez bariér „ kde si všichni společně s kamarády i rodiči zasoutěžili, zatančili a byli odměněni sladkým občerstvením. Ukončili a zhodnotili jsme celoroční hru, odměnou byl zmrzlinový pohár a teď už se těšíme na prázdniny.

Bc. Jana Čapková

tn_obrazek_19930.jpg