Květen

Květen byl plný prima zážitků, hlavně pohybových. Školní družinu navštívili studenti AVU s tělovýchovným programem ušitým nám na míru. Zdolávali jsme například překážkové dráhy se slepeckou holí a na invalidním vozíku. Také jsme se zúčastnili sportovního zážitkového dne Spolu bez bariér, který proběhl v Parku na Špici. Tam jsme mohli vidět a vyzkoušet si netradiční sportovní a atletické disciplíny. Trávili jsme čas tvořivými smyslovými aktivitami ve třídě i aktivním odpočinkem na školním hřišti.

Text a foto: Iveta Potůčková

tn_obrazek_19640.jpg