Květen v ŠD II.

Na začátku května na nás čekalo již druhé setkání se studenty UK, kteří pro děti připravily zajímavé disciplíny. Chvíle relaxace nám pravidelně zpestřují  oblíbené deskové hry. V dílničce s tématem Den matek vznikla krásná přáníčka a ozdobný závěs na zeď se srdíčkem. Pokračovalo i další čtení v rámci projektu Čtení pomáhá. Pomocí interaktivní tabule proběhlo opakování a upevňování znalostí o skupinách domácích a volně žijících zvířat. Svoje smysly jsme si zábavnou formou prověřili v rámci projektového dne.

Text a foto: Jana Casková

tn_obrazek_19688.jpg