Projektový den k EVVO – Den Země v ZŠS

V dubnu nás, jako již každoročně, čekal projektový den k EVVO – Den Země. Celý den nás čekal velmi zajímavý program. Zopakovali jsme si, jak šetřit naši planetu, jak správně třídit odpad – vyrobili jsme si zajímavý lapbook, kde máme všechny informace na jednom místě. Vyplnili jsme pracovní listy, skládali jsme puzzle, vybarvili jsme maxiomalovánku. Také jsme si zahráli i tématicky zaměřené pexeso nebo AZ kvíz a Riskuj! na interaktivní tabuli. Nakonec jsme pomocí tisku korkovým špuntem vyrobili planetu Zemi.
Mgr. Kateřina Valouchová

tn_obrazek_19634.jpg