Ve Francii si přivoníme k levandulím…

Už je tu květen! Čas našich zážitků ve školní družině se pomalu krátí, ale to nás nezastraší, protože my jej využíváme naplno. Začátkem měsíce proběhlo sportovní odpoledne se studenty vysoké školy. Děti si měly možnost vyzkoušet zajímavé aktivity jako je střelba lukem na terč nebo přihrávání zvukového míče. Květen je bezpochyby spjatý s dílničkami oslavujícími Den matek – děti vyráběly květinová přáníčka svým maminkám. Proběhl projektový den „Smysly kolem nás“, který nám připomněl důležitost lidských smyslů. Dětem byly připomenuty základní chutě, zahrály si hmatové a sluchové pexeso.

Bc. Lucie Haluzová

tn_obrazek_19758.jpg