Září v naší třídě

2. září byl pro nás všechny velmi významný den. Tento den jsme se totiž poprvé společně sešli v naší nové třídě ZŠI. Do lavic zde usedli tři prvňáčci, dva třeťáci a dva čtvrťáci. O výuku se starají hned dvě paní učitelky a paní asistentka. Všichni jsme si  na sebe rychle zvykli a pustili se do práce. Pracujeme se zajímavými pomůckami, učíme se hrou, ale také pilně plníme záludné úkoly z učebnic.

Na konci září se nám podařilo zvládnout Atletické dopoledne bez barier, kde jsme si vyzkoušeli hod míčkem, skok do dálky a běh na krátké i dlouhé tratě. Už se těšíme, až budeme moci naše dovednosti využít při závodech.

Září máme tedy zdárně za sebou a už radostně očekáváme naše další společná dobrodružství.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá

tn_obrazek_19956.jpg